Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Žydzeliai norint pramest neprames troicų, nes pas juos įgimta nuo D.Sharpo laikų 😂 Galvojau vėl išplauks kaip anąsyk, bet nepapiorla 😁
Registravosi: 2013/05/17 Žinučių: 23
Cituoti
0
As pats tuoj i vaiku namus turesiu kraustytis... po tokiu piku...
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Nežiūrėjau kas ten buvo, bet maccabi turėjo smegenų pritrūkt 😁 Jau ten gale pradėjus pratęsimo siekt, patys turėjo tiesiog apsigint pora atakų, ir daug svarbiau - nesibauduot. Kaip ten susibaudavo ir leido aniem +1 pasiimt nežinau, bet labai kvaila
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Pninis prikasechino su ta prazanga... nu greit turetu but video internete... idomu ,kokia ten ta bauda buvo..
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Nemanont kad siand cska revansuosis? bet kofai uz unicaja krenta..
Registravosi: 2012/03/15 Žinučių: 2356 Padėkų: 2
Cituoti
0


Cia video kas norejote pamatyti.
Registravosi: 2015/12/08 Žinučių: 67 Padėkų: 147
Cituoti
0
Khimky-Cska. Lieku istikimas cska prp over emimui. Pas juos under imt negalima nuo tada kai sitas treneriukas prie vairo stojo. Khimky namuose visi uztikrintai underiai eurolygoj jei gerai pamenu, bet ir tai pradzioj budavo uzbegdavo. Zaide tarpusavy jau seniai ir cska aikstej bet tiek tasku priraitojo kad oho. Kazkaip sunku isivaizduot kitokia eiga, nors totalas atrodo ir labai didelis. 83o prp is pinnos mano pasorinkimas.
Unicaja-daru.
Savo apzvalgose esu rases apie turkus. Didieji smaukalai, su uni pirmam etape isvykoj permete del superrezultatyvios pradzios, viskas ten pakrito ir tiek. Dabar turetu vaizdas but kitoks ir net tie 147turetu but nepasiekiama
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Khimky-Cska. Lieku istikimas cska prp over emimui. Pas juos under imt negalima nuo tada kai sitas treneriukas prie vairo stojo. Khimky namuose visi uztikrintai underiai eurolygoj jei gerai pamenu, bet ir tai pradzioj budavo uzbegdavo. Zaide tarpusavy jau seniai ir cska aikstej bet tiek tasku priraitojo kad oho. Kazkaip sunku isivaizduot kitokia eiga, nors totalas atrodo ir labai didelis. 83o prp is pinnos mano pasorinkimas.
Unicaja-daru.
Savo apzvalgose esu rases apie turkus. Didieji smaukalai, su uni pirmam etape isvykoj permete del superrezultatyvios pradzios, viskas ten pakrito ir tiek. Dabar turetu vaizdas but kitoks ir net tie 147turetu but nepasiekiama


W/W
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Sveikinimai wabalui sekmingai atsidarius top16 varzybose. As irgi ciupau sioki toki pliusiuka,tik is kitu rungtyniu, bet negirtis cia atejau. Manau,kad visi sutiksit,jog metus reikia pabaigti gera gaida ir taip paduoti reikiama takta naujiesiems metams. Mano pasirininkimai tokie:
Cedevita-Lokomotiv. Cedevita +5. Loko gerame streake, bet pirmos rungtynes top16-oje,macas Zagrebe,kur bus tikrai karstai, Cedevita tikrai ne karta mane sitam sezone tilde savo charakterio deka,o ir rusai is tikruju pasitikejimo isvykoje nekelia. Suolo ilgo neturi,jei Cedevita susitvarkys su vienu ar kitu Loko lyderiu,tai pergale sveciams issivezti bus nelengva.
Ulker-Panathinaikos. Ulker -6. Is tikruju labai slyksti ir atrodytu nemaza fora,kai susitinka sios ekipos,bet toliau pasikliaunu Ulkeriu,kai sie zaidzia namie. Tai daryti skatina tiek ju rezultatai namie,tiek kol kas labai jau gera PAO forma,nes turetu jau kazkada uzsibuksuoti,tiek tas faktas,kad graikai si sezona nera gigantai kazkokie kaip buvo galvota,ir EL isvykose beviltiskai pasikrauta nuo Barcos, pralaimeta Zielonai, Kubanui,kuris irgi visa maca turejo iniciatyva, vos ne vos isnestas sveikas kailis pries Pinara, kurie puse galvos siemet viskuo nusileidzia Ulkeriui. Tikiiuosi,kad mano logika teisinga ir Ulkeris pasiims pergale 8-12 tasku.
Laboralo minusine ziurisi graziai, net per daug graziai ir kazkaip dar rimtai mastysiu,ar lysti i tas varzybas, nes bijau,kad bukmekeriams Zalgiris dar padarys Naujametine dovana. Intuityviai dar mastau,jog Zvezda turetu sutilpti i jai duoda 10 tasku fora, bet sito irgi dar nepasidejau, nes iki galo dar neapsisprendziau,todel laukiu jusu pastebejimu ir pamastymu! GL!
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
Dar neziurejau nieko, bet jau istraukus burtus kai uz laboral dave 2,15 tonybetas pries Zalgiri buvo galima drasiai imy. Mano subjektyvia nuomone turesim 0/14. Na tarkim cia pesimistinis variantas, bet optimistinis tai 2/12 mano akim. Ka jus apie zalgirio perspektyvas manot? Kuria savaite portalai nustis rasyt apie teorinius sansus?😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Dar neziurejau nieko, bet jau istraukus burtus kai uz laboral dave 2,15 tonybetas pries Zalgiri buvo galima drasiai imy. Mano subjektyvia nuomone turesim 0/14. Na tarkim cia pesimistinis variantas, bet optimistinis tai 2/12 mano akim. Ka jus apie zalgirio perspektyvas manot? Kuria savaite portalai nustis rasyt apie teorinius sansus?😄



Nustos rašyt tai jie tik tada, kai nebebus ir tų teorinių šansų. 😄
Registravosi: 2013/12/12 Žinučių: 3 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
As nors uz Zalgiri visada buvau, bet visai dziaugiuos kad i tokia grupe pateko. Nebus tu apgailetinu vilciu ir tikejimo komanda be jokio puolimo. Nes jei butu pateke i kita grupe tai butu visiem labai patogu pasvajot kiek daug galimybiu yra, kokie varzovai visi iveikiami ir panasiai. Nors realybej gali Zal siemet tik komandas be puolimo nugalet eurolygoj. Na pakrito karta Barcoj tritaskiai, manau tai ir buvo tas lazdos suvis apie kuri posakis yra. O dabar bus graudu 😁 na nebent Laboral siandien ginsis kaip Rytas ar Brose atvaziave savo ilgom atakom nepasieks rezultato
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Reali tikimybe,kad zalgiris po 2 turu bus pirmi grupej ar dalinsis 1-3 vietas su keliom komandom... kad nebus 0-14 ,tai jau siandien greiciausiai paaiskes 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

reali tikimybe,kad zalgiris po 2 turu bus pirmi grupej ar dalinsis 1-3 vietas su keliom komandom... kad nebus 0-14 ,tai jau siandien greiciausiai paaiskes 😁


Kisieliaus kalėdinio priragavai? 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Nors pridėsiu, kad dėl šiandien koeficientų judėjimo įkvėpto ir Javtoko traumos, tai iš lažybų pusės jau imt Laboral nesinori
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Kad minimum 4/10 tikrai bus... Sunku pažvelgus į grupę tai sakyt: ne pavardės lošia, bet iš lažybų pusės - tai daugiau nei realu...
Registravosi: 2012/10/13 Žinučių: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Nors pridėsiu, kad dėl šiandien koeficientų judėjimo įkvėpto ir Javtoko traumos, tai iš lažybų pusės jau imt Laboral nesinori


Siandien jau ir as neimciau ispanu. Eiline pamokele cia man gali but, kad su mase vaziuot negalima. O del 0-14, tai jei siandien nelaimi, tai kazin ka dar galetu nugalet 😁 Apskritai, tai tokiu 0-14 beveik nebuna. Sassari man rodos po ilgo laiko parode, kad pirmam ture galima likt su 0-10. Bet jei net Zielona gora pasiima kelias pergales, tai zali tikrai laimes pries kokia Brose away ir Khimky namie pasiims. Real ir Barsa, tai 0-4 tikrai bus, nes pirmi neparankus baisiai, o Barsa jau nugaleta karta. Cska jau pralose, todel ten irgi 0-2, Oly labai underiniam namu mace gal ir galima butu pasiimt netycia jei susiklostytu kokios aplinkybes. Pvz kaip su barsa. Tai 1-1 visai realu, nors realiau aisku 0-2. Su Laboralu tai cia jau sunku kazka pasakyt, kai kabo prognoze uz ispanus, bet mases juda kartu. Vokieciai turi sest sitam etape, netikiu, kad patys daugiau 4 pergaliu iskovos, todel cia su zaliais 1-1 turetu but. Nu ir Khimky tikrai nera kazkokia ispudinga komanda, struglina jie stipriai budami favoritais, todel manau irgi realu 1-1. Nesidomejau kada su kuo zais, realu dar kokia paguodos pergale paskutinese grupes varzybose.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

Nors pridėsiu, kad dėl šiandien koeficientų judėjimo įkvėpto ir Javtoko traumos, tai iš lažybų pusės jau imt Laboral nesinori


Siandien jau ir as neimciau ispanu. Eiline pamokele cia man gali but, kad su mase vaziuot negalima. O del 0-14, tai jei siandien nelaimi, tai kazin ka dar galetu nugalet 😁 Apskritai, tai tokiu 0-14 beveik nebuna. Sassari man rodos po ilgo laiko parode, kad pirmam ture galima likt su 0-10. Bet jei net Zielona gora pasiima kelias pergales, tai zali tikrai laimes pries kokia Brose away ir Khimky namie pasiims. Real ir Barsa, tai 0-4 tikrai bus, nes pirmi neparankus baisiai, o Barsa jau nugaleta karta. Cska jau pralose, todel ten irgi 0-2, Oly labai underiniam namu mace gal ir galima butu pasiimt netycia jei susiklostytu kokios aplinkybes. Pvz kaip su barsa. Tai 1-1 visai realu, nors realiau aisku 0-2. Su Laboralu tai cia jau sunku kazka pasakyt, kai kabo prognoze uz ispanus, bet mases juda kartu. Vokieciai turi sest sitam etape, netikiu, kad patys daugiau 4 pergaliu iskovos, todel cia su zaliais 1-1 turetu but. Nu ir Khimky tikrai nera kazkokia ispudinga komanda, struglina jie stipriai budami favoritais, todel manau irgi realu 1-1. Nesidomejau kada su kuo zais, realu dar kokia paguodos pergale paskutinese grupes varzybose.

Nu "mano pinigai" ant 0/14 būtų 😂 bet čia iš krepšinio žiūrėjimo pusės. Įdėjus lažybas į mintis, tai tada pritariu daugumai minčių. Bet va pvz iš Brosės aš tikiuos ir vėl maloniai gerų rezultatų
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Priėjau išvadą kad ankstesniuose mačuose mane labiau totalai traukia. Pas Žalgirį tik prieš 5 minutes pamačiau totalą ir ten užsimerkęs imu under, nes žalgiriui, kuris visiškai jokio puolimo neturi toks totalas yra per aukštas. Laboral išvykose nuo Tau Ceramica laikų lošia ne taip rezultatyviai. Žinau ir statymo minusus, bet kam tai 😁 U 153,5

Cedevita varžybose nenulinkau foroj į jokią pusę, viskas ten gerai sudėliota mano akimis. Kuban stipresni ir išvykose padoriai žaidžia, kai tuo tarpu kroatai namuose nestebina, ypač Eurolygoj. O vat totalų prasme, jei atkreipsit dėmesį, tai namuose Cedevita tik adrijoj prieš smaukymo gigantus pasigina, o va Eurolygoj praleidžia iš tiesų daug. Savo ruožtu Kubanas prie ne tokių kietų lankų kaip namuose irgi smaukosi mažiau, būna rezultatyvesni. Su visom bedantėm pirmos grupės komandom, t.y. Žal, lenkais ir Pinar, primetė daugiau nei protas neša. Tas pats manau ir šiandien bus, totalas juda priešingai. 147,5o.

Kol kas tiek 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Visgi nereikia laiko daug ir kitose varžybose nuspręst ką imt. Ulker - PAO varžybose turbūt CIA pateikė geriausią variantą. Nebloga alternatyva under. Tai gal bendrai sudėjus PAO 72 under šioms varžyboms gaunasi. Šiais laikais atskirą totalą ir pinna siūlo.
Na o vakarui tai Real varžybose underis šviečias. Totalas nepajudėjęs, gal biškį link over, bet mano mintys čia paprastos. Real rezultatai pagerėjo, nes pagerėjo gynyba, lėtesnis žaidimas. Su Barca vėl pasileisti visi plaukai ir pastatyti visi ant blakstienų - vėl gauta į skūrą. brose greitai žaist nemoka, jie išeina iš po krepšio polaisviai mest, bet geriau atmetinėja atgal ant tritaškio kamuolį. Komanda su dantim, kovos tikrai gali duot ir jei jau pristabdė jie CSKA išvykoj ir davė kovos, tai kažko panašaus ir čia tikėčiaus ir tikiu kad nemes po 40 kas kėlinį.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0