Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
Jei overis krepsinio komandos tasku per pratesima surinktas nesiskaito?
Registravosi: 2018/07/03 Žinučių: 21 Padėkų: 84 Tel.: LT
Cituoti
0
Lancome rašė:

Jei overis krepsinio komandos tasku per pratesima surinktas nesiskaito?

Ne
Registravosi: 2014/07/28 Žinučių: 95 Padėkų: 10
Cituoti
0
tomasz1 rašė:

Ne

Vadinas underius topsporte apsimoka det, o overius atvirksciai 😁
Registravosi: 2018/07/03 Žinučių: 21 Padėkų: 84 Tel.: LT
Cituoti
3
Sveiki, koks šiuo momentu geriausias būdas pildyt sąskaitą nusipirkus iš kito žmogaus, paysera, monese, skrill?
Registravosi: 2019/07/24 Žinučių: 66 Tel.: LT
Cituoti
0
Montelloo rašė:

Sveiki, koks šiuo momentu geriausias būdas pildyt sąskaitą nusipirkus iš kito žmogaus, paysera, monese, skrill?

Man tai monese labai gerai ir greit viskas suvaikšto ir jokio vargo.
Registravosi: 2015/05/27 Žinučių: 38 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Nuo vakar negaliu atlikti statymu Topsport svetaineje is stacionaraus kompiuterio. Dingo virsutiniame desiniame kampe buves prisijungimo mygtukas , taip pat ir saskaitos balanso nerodo, nei statymu istorijos. Gal tai susije su tuo kad Adobe flash player baigia gyvavima nuo 2021.01.12, ir isjunge visas funkcijas. Naudoju Firefox narsykle 48 ant seno kompo ir Windows XP.( naujinti i naujesne narsykle kompas neleidzia, nes programine iranga nepalaiko). Ar yra kam nors problemu nuo sausio 12 d. su Topsport internetine svetaine, ar tik man cia problemos? Pasidalinkite savo patirtimi, ka tokiu atveju daryti? Gal yra kokiu Flash Player alternatyvu instaliuoti, kad flashas normaliai veiktu ?
Registravosi: 2012/08/31 Žinučių: 12 Padėkų: 15 Tel.: LT
Cituoti
0
bronius23 rašė:

Sveiki. Nuo vakar negaliu atlikti statymu Topsport svetaineje is stacionaraus kompiuterio. Dingo virsutiniame desiniame kampe buves prisijungimo mygtukas , taip pat ir saskaitos balanso nerodo, nei statymu istorijos. Gal tai susije su tuo kad Adobe flash player baigia gyvavima nuo 2021.01.12, ir isjunge visas funkcijas. Naudoju Firefox narsykle 48 ant seno kompo ir Windows XP.( naujinti i naujesne narsykle kompas neleidzia, nes programine iranga nepalaiko). Ar yra kam nors problemu nuo sausio 12 d. su Topsport internetine svetaine, ar tik man cia problemos? Pasidalinkite savo patirtimi, ka tokiu atveju daryti? Gal yra kokiu Flash Player alternatyvu instaliuoti, kad flashas normaliai veiktu ?

Pabandyk opera, kuri mažiau resursų ryja arba dar kokią naršyklę ir žinosi ar ne naršyklės problema, nes flasho visiems nebeliko, neturi likt ir puslapiuose ypač jei tai susiję su prisiloginimu.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7344 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu topas visai isprotejo,uzlimitavo jau limituota saskaita 😄 buvo statoma po 1eu del statistikos ir net pliuso nelabai buvo. "Didžiausias galimas statymas yra 0 €"
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
13
Romukas7 rašė:

Nu topas visai isprotejo,uzlimitavo jau limituota saskaita 😄 buvo statoma po 1eu del statistikos ir net pliuso nelabai buvo. "Didžiausias galimas statymas yra 0 €"

Jei neįvedi statymo sumos, rašo Statoma suma turi būti 0.3 € arba daugiau
Jei įvedi 0,3, tada rašo Didžiausias galimas statymas yra 0 €

embeded-image
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1646 Padėkų: 128 Tel.: LT
Cituoti
14
Manau šiais laikais dar reiktų džiaugtis, kad nereik primokėt, kad statai, kaip tai būdavo pačioje topsporto pradžioje, kai nuo sumos dar papildomai be koeficientų maržos paimdavo 10% sau "antkainį"
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7344 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3
unik rašė:

Manau šiais laikais dar reiktų džiaugtis, kad nereik primokėt, kad statai, kaip tai būdavo pačioje topsporto pradžioje, kai nuo sumos dar papildomai be koeficientų maržos paimdavo 10% sau "antkainį"

Kiek pamenu tai 10% reikdavo mokėti tik tuo atveju, jei statymas laimėtas. Jei statymas būdavo pralaimėtas tai jie neprašydavo 10% nuo pastatytos sumos. Nors kai šiais laikais viskas online, tai niekada negali žinoti. Tuoj gali būti taip
kad šioje bendrovėje pradžiai teks pirkti teisę atliktį statymą už tam tikrą sumą. Kuo toliau, tuo linksmiau 😁
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 625 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
2
augustinasg10 rašė:

Kiek pamenu tai 10% reikdavo mokėti tik tuo atveju, jei statymas laimėtas. Jei statymas būdavo pralaimėtas tai jie neprašydavo 10% nuo pastatytos sumos. Nors kai šiais laikais viskas online, tai niekada negali žinoti. Tuoj gali būti taip
kad šioje bendrovėje pradžiai teks pirkti teisę atliktį statymą už tam tikrą sumą. Kuo toliau, tuo linksmiau 😁

Ai gali būt, kas buvo prieš 20 metų jau pasimiršt baigia, senatvinė sklerozė netoli 😄
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7344 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
augustinasg10 rašė:

Kiek pamenu tai 10% reikdavo mokėti tik tuo atveju, jei statymas laimėtas. Jei statymas būdavo pralaimėtas tai jie neprašydavo 10% nuo pastatytos sumos. Nors kai šiais laikais viskas online, tai niekada negali žinoti. Tuoj gali būti taip
kad šioje bendrovėje pradžiai teks pirkti teisę atliktį statymą už tam tikrą sumą. Kuo toliau, tuo linksmiau 😁

Iskarto reikdavo sumoket ta 10% tai jei pralaimi tai laisvas tuo labiau 😄
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 597 Padėkų: 166 Tel.: LT
Cituoti
0
Kiek mano atmintis išveža, tai būdavo taip. Statai 100 litų punkte su pvz 1,8 kof. Jei statymas pralaimėtas, tai taip ir lieka. O jei laimėtas, tai išmokėdavo ne 180, bet 162 litus. Nors gal ir maišau kažką, gal man jau ta pati diagnozė kaip unik'ui 😁
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 625 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki. Norėjau paklausti, jeigu vykdau statymus per revolut banka, o lažybų bendrovei paskyra sukurta mano vardu patvirtinus tapatybe. Ar imant BŪSTO paskola pvz iš SEB arba SwedBank jie gali matyti mano lošimų istorija? Patikrinti revolut perlaidas arba matytis mano kaip TopSport nario inešimus ir išnešimus?
Registravosi: 2021/01/23 Žinučių: 1
Cituoti
0
lennox rašė:

Sveiki. Norėjau paklausti, jeigu vykdau statymus per revolut banka, o lažybų bendrovei paskyra sukurta mano vardu patvirtinus tapatybe. Ar imant BŪSTO paskola pvz iš SEB arba SwedBank jie gali matyti mano lošimų istorija? Patikrinti revolut perlaidas arba matytis mano kaip TopSport nario inešimus ir išnešimus?

Jei iš SEB/Swedbank nedarei tai nemato, tik VMI mato, nebent bankai pareikalaus ir revoluto išrašo, kam ten naudoji.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7344 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Gavau limita tope. Gal galite pasiulyti alternatyva kur butu geri koef. kaip tope. Staciau ant futbolo, teniso, ledo ritulio.
Registravosi: 2020/12/18 Žinučių: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
salciunas rašė:

Gavau limita tope. Gal galite pasiulyti alternatyva kur butu geri koef. kaip tope. Staciau ant futbolo, teniso, ledo ritulio.

Bandyk betsafe jeigu nori lietuviškos kontoros
Registravosi: 2015/05/27 Žinučių: 38 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaip manot, jei priimtų sprendimą vyriausybė, kad parduotuvės ne maisto gali atsidaryt, kaip planuoja kitai savaitei. Lažybų punktai taip pat atvertų duris?
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Titas66 rašė:

Kaip manot, jei priimtų sprendimą vyriausybė, kad parduotuvės ne maisto gali atsidaryt, kaip planuoja kitai savaitei. Lažybų punktai taip pat atvertų duris?

Greičiausiai ne, kiek pamenu praeitą kartą buvo paskutiniai eilėje punktai
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7344 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0