Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
Rangas rašė:

Tai čia visiems taip yra. Kol pralaimi statyk kiek nori. Kai pradedi laimėt iškart limitai.

Tai man įdomu ar yra galimybė teisiškai sukovot su jais vardan visų loseju. Padarant rimtą ieškinį ar kažką tokio 😄D tiesiog retoriškai klausiu, nes mano akim, jie neturi jokio pagrindo taip elgtis ir naudotis pralaimėtojais, kurie griauna sau gyvenimus ir t t
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
2
Titas66 rašė:

Tai man įdomu ar yra galimybė teisiškai sukovot su jais vardan visų loseju. Padarant rimtą ieškinį ar kažką tokio 😄D tiesiog retoriškai klausiu, nes mano akim, jie neturi jokio pagrindo taip elgtis ir naudotis pralaimėtojais, kurie griauna sau gyvenimus ir t t

Lošėjų asociacijai užduok klausimą. Gal jie kažką patars.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 605 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
0
Titas66 rašė:

Tai man įdomu ar yra galimybė teisiškai sukovot su jais vardan visų loseju. Padarant rimtą ieškinį ar kažką tokio 😄D tiesiog retoriškai klausiu, nes mano akim, jie neturi jokio pagrindo taip elgtis ir naudotis pralaimėtojais, kurie griauna sau gyvenimus ir t t

Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 222 Tel.: LT
Cituoti
1
Titas66 rašė:

Aš dažniausiai statau per lažybos gyvai tv pregame. Paspaudžiu max ir duoda 167, kai pusbroliui ant to paties įvykio net 10000.
Mano acc sakykim +20k per metus, o jo gal - 15k per metus 😄 nu čia sumas iš galvos parašiau, bet skirtumas didelis.

Nu dar neteko girdėt, kad kas iš topo tokias sumas ištrauktų. Mano atvėju iš topo paskyros leidžia 1,5-3k paiimti iki limitavimo. Šiuo metu esu 4oje paskyroje
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
3
miisjyu rašė:

Nu dar neteko girdėt, kad kas iš topo tokias sumas ištrauktų. Mano atvėju iš topo paskyros leidžia 1,5-3k paiimti iki limitavimo. Šiuo metu esu 4oje paskyroje

1k per metus? Na sakau kaip yra, pas mane vienoje paskyroje gal 20k pliuso buvo vien per gruodį, iki tol minusas kažkoks bet bendroj sumoj tikrai ne 10k o daugiau pelno
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Titas66 rašė:

1k per metus? Na sakau kaip yra, pas mane vienoje paskyroje gal 20k pliuso buvo vien per gruodį, iki tol minusas kažkoks bet bendroj sumoj tikrai ne 10k o daugiau pelno

Nuo 1500 iki 3000 apskritai iš vienos paskyros iki limitavimo
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Nuo 1500 iki 3000 apskritai iš vienos paskyros iki limitavimo

Nu kad 3k tik max galima per dieną išsiimti tai taip, bet manęs dar taip baisiai ne limituoja, nors ir tikrai daug iššimta. Esmė, kad jų elgesys nėra normalus mano akimis, limitai laimintiems, kvietimas žaist pralaimintiems ir pns. Tikrai teisiškai manau daromi nusižengimai tokiu elgesiu
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
1
Titas66 rašė:

Nu kad 3k tik max galima per dieną išsiimti tai taip, bet manęs dar taip baisiai ne limituoja, nors ir tikrai daug iššimta. Esmė, kad jų elgesys nėra normalus mano akimis, limitai laimintiems, kvietimas žaist pralaimintiems ir pns. Tikrai teisiškai manau daromi nusižengimai tokiu elgesiu

Aš ne apie withdrawal išėmimą, o apie paskyros pliusaviką iki limitavimo. Pavyksta " ištraukti " iš paskyros 1,5k-3k ir tada limitas - reikia palaidoti sąskaitą. Todėl nesuprantu kaip tu gali pakelt 20k ir tik tada būt užlimituotas
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
1
miisjyu rašė:

Aš ne apie withdrawal išėmimą, o apie paskyros pliusaviką iki limitavimo. Pavyksta " ištraukti " iš paskyros 1,5k-3k ir tada limitas - reikia palaidoti sąskaitą. Todėl nesuprantu kaip tu gali pakelt 20k ir tik tada būt užlimituotas

Sakau kaip yra. Ir net nesu užlimituotas, dar dabar tam tikrus įvykius galiu užmest iki kelių k. Įtakos turi turbūt ir tai kad anketa 10m, anksčiau gal minuso buvo.
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Titas66 gal galėtum pasidalinti paslaptimi kaip tau pavyko per mėnesį 20k išlošti? Manau čia daugeliui būtų naudinga sužinoti. 😁
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
3
nistelrooyus rašė:

Titas66 gal galėtum pasidalinti paslaptimi kaip tau pavyko per mėnesį 20k išlošti? Manau čia daugeliui būtų naudinga sužinoti. 😁

Sėkmė, rizika ir tiek 😄 pirmas statymas nemažas combo nba buvo ir paėjo, o po to jau ramiau.
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Titas66 rašė:

Sėkmė, rizika ir tiek 😄 pirmas statymas nemažas combo nba buvo ir paėjo, o po to jau ramiau.

Man čia panašiau į sapaliones, bet jeigu ne - džiaugiuosi už laiminčius
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
4
Titas66 rašė:

Sėkmė, rizika ir tiek 😄 pirmas statymas nemažas combo nba buvo ir paėjo, o po to jau ramiau.

Bet tu ten tam statai live pries varzybas, gal biski daugiau duoda nebu paprastam topsport statyt
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 594 Padėkų: 164 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Man čia panašiau į sapaliones, bet jeigu ne - džiaugiuosi už laiminčius

Tai tikrai ne kiekvieną mėnesį pliusinu, turiu anketų ir kur minusas nemažas
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
palaima rašė:

Bet tu ten tam statai live pries varzybas, gal biski daugiau duoda nebu paprastam topsport statyt

Jo, aš dažniausiai bet ta live sistemą, nes ten didesnes sumas leidžia. Bet ir ten jau limitai nemaži uždėti, palyginus su kitomis anketomis.
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Ar visiems gerai veikia topsport puslapis?
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 625 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Neveikia visiskai
Registravosi: 2010/04/26 Žinučių: 31
Cituoti
1
Topas seniai pradėjo įtraukt į pratęsimus totalus ir pranašumus?
Registravosi: 2010/02/24 Žinučių: 178 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Aivaronis rašė:

Topas seniai pradėjo įtraukt į pratęsimus totalus ir pranašumus?

Pirmakart girdziu, cia gal live statei?
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 594 Padėkų: 164 Tel.: LT
Cituoti
0
Aivaronis rašė:

Topas seniai pradėjo įtraukt į pratęsimus totalus ir pranašumus?

Jeigu statai live pre match, tai ten ne topsport platforma ir reglamentas kitas. Paprastame pre match niekas nepasikeitę.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6265 Tel.: LT
Cituoti
0