Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
unik rašė:

Greičiausiai ne, kiek pamenu praeitą kartą buvo paskutiniai eilėje punktai

Nu įdomiai. Nes pagal tai, kad galėtų atsidaryti parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko, atrodo atitinka lažybų bendroves kai kurias
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
1
Titas66 rašė:

Nu įdomiai. Nes pagal tai, kad galėtų atsidaryti parduotuvės, turinčios įėjimą iš lauko, atrodo atitinka lažybų bendroves kai kurias

Tu skaitai, kad topsport parduotuve?
Registravosi: 2008/05/12 Žinučių: 227 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Spyro rašė:

Tu skaitai, kad topsport parduotuve?

Tai kai kur yra barai, gėrimai, pyragėliai viską, o ko ne? 😄
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 129 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
6
Nezinau ar cia tinkama vieta, bet istorija tokia. Pastaciau abu kartus uz krepsini, kurio jau buvo 2kel. prasideje
2021-02-09 21:30 - S. Oliver Wurzburg-Giessen 46ers - rezultate atspejau ir prilygino 1
o kitu atveju
2021-02-13 18:00 Granada-Alicante - rezultate pralaimejau ir uzskaite kaip pralaimejima
Gerai, kad pastebejau ir tik po kreipimosi i juos pataise ir prilygino 1
Manau ne pirmas as toks, bet idomu cia zmogiska klaida ar jie tikrai priima sau palankius sprendimus. Gal yra daugiau kurie state uz siuos ivikius ?
Registravosi: 2015/06/06 Žinučių: 3
Cituoti
0
217 rašė:

Nezinau ar cia tinkama vieta, bet istorija tokia. Pastaciau abu kartus uz krepsini, kurio jau buvo 2kel. prasideje
2021-02-09 21:30 - S. Oliver Wurzburg-Giessen 46ers - rezultate atspejau ir prilygino 1
o kitu atveju
2021-02-13 18:00 Granada-Alicante - rezultate pralaimejau ir uzskaite kaip pralaimejima
Gerai, kad pastebejau ir tik po kreipimosi i juos pataise ir prilygino 1
Manau ne pirmas as toks, bet idomu cia zmogiska klaida ar jie tikrai priima sau palankius sprendimus. Gal yra daugiau kurie state uz siuos ivikius ?

O kai tu PRE-MATCH pasiūloje statei už jau vykstančias rungtynes, čia buvo žmogiška klaida ar tu tikrai priėmei sau palankius sprendimus?
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
5
Kaunas rašė:

O kai tu PRE-MATCH pasiūloje statei už jau vykstančias rungtynes, čia buvo žmogiška klaida ar tu tikrai priėmei sau palankius sprendimus?

Kuo tai keicia ju klaida ? 😁
Kad tau ramiau butu viskam yra taisykles ir istatymai ir ju laikomasi. O po tokio atvejo tikiuos ne man vienam pakeistas rezultatas ir ne kiekvienam reikejo "prasyti patikrinti
Registravosi: 2015/06/06 Žinučių: 3
Cituoti
0
Jeigu yra taisykles ir istatymai ir ju laikomasi tai topsport neturetu limituoti laiminciu zaideju.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 581 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Varese - fortitudo bologna varžybose už Varese visur buvo @1,55 ( taip pat ir tope ) tuo metu topas savo pasiūloje siūlė Varesei pliusinę forą 3,5-6,5 pagal atitinkamus koeficientus. Nors pagal koeficientus tai turėjo būti minusinės foros. Jeigi mano statymas +3,5 ir jis pralaimėtas ar galiu per supportą tikėtis, kad užskaitytų kaip klaidą ar ne?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Varese - fortitudo bologna varžybose už Varese visur buvo @1,55 ( taip pat ir tope ) tuo metu topas savo pasiūloje siūlė Varesei pliusinę forą 3,5-6,5 pagal atitinkamus koeficientus. Nors pagal koeficientus tai turėjo būti minusinės foros. Jeigi mano statymas +3,5 ir jis pralaimėtas ar galiu per supportą tikėtis, kad užskaitytų kaip klaidą ar ne?

Ar tikrai buvo siūlytos pliusinės foros su minusinių forų koeficientais?
Klausiu dėl to, kad Topsporto pasiūloje tiek pliusinės, tiek minusinės foros rašomos su pliuso ženklu. Tik minusinėse forose kažkodėl visada būna parašyta + 0. Tai nuolatos klaidina klientus.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
2
Kaunas rašė:

Ar tikrai buvo siūlytos pliusinės foros su minusinių forų koeficientais?
Klausiu dėl to, kad Topsporto pasiūloje tiek pliusinės, tiek minusinės foros rašomos su pliuso ženklu. Tik minusinėse forose kažkodėl visada būna parašyta + 0. Tai nuolatos klaidina klientus.

Tą aš suprantu. Komandai, kuri buvo favoritė pagal koeficientus buvo taikoma + fora, o komandai su didesniu koeficientu buvo +0 ( minusinė )
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Tą aš suprantu. Komandai, kuri buvo favoritė pagal koeficientus buvo taikoma + fora, o komandai su didesniu koeficientu buvo +0 ( minusinė )

Na, žiūrint į koeficientus, tai neatrodo, jog Varese buvo mačo favoritė:
oddsportal.com/basketbal...titudo-bologna-Qw4qI9pm/

Todėl klaidingai galėjo būti nurodyti koeficientai už rungtynių nugalėtoją, bet ne už pliusines foras:
oddsportal.com/basketbal...na-Qw4qI9pm/#ah;1;3.50;0
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Na, žiūrint į koeficientus, tai neatrodo, jog Varese buvo mačo favoritė:
oddsportal.com/basketbal...titudo-bologna-Qw4qI9pm/

Todėl klaidingai galėjo būti nurodyti koeficientai už rungtynių nugalėtoją, bet ne už pliusines foras:
oddsportal.com/basketbal...na-Qw4qI9pm/#ah;1;3.50;0

Tiek tope, tiek betsafe tiek flashscore ( nesu tikras pagal kokios kontoros koeficientus ) rodė 1,55 - 1,60 už Varese
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Tiek tope, tiek betsafe tiek flashscore ( nesu tikras pagal kokios kontoros koeficientus ) rodė 1,55 - 1,60 už Varese

Tikiu, kad tiek Topsport, tiek Betsafe davė koeficientus 1,55 - 1,60. Tas matyti ir flashscore istorijoje. Tačiau nė vienoje rimtoje lažybų bendrovėje tokių koeficientų nerašo. Vadinasi, jų ir nebuvo:
flashscore.com/match/Qw4...ome-away;ft-including-ot
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
0
Kokius nori koeficientus, tokius bukmeikeris ir nurodo. toks topsport dazniausiai kopijuoja pinnacle/365 ir padaro nemazai klaidu taisydami ir sekdami pagal juos.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 581 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, įdomu ar niekas niekada nebandė teisiškai pakariaut su topsport dėl jų limitų laiminciam žmogui?
Mano pliusiniame acc įvykiui duoda 167eur o ant pusbrolio, kur minusas, net 10k.
Juokdariai, negaliu.
Nemanau, kad tai teisiškai yra normalu ir legalu, tam pačiam įvykiui, duoti skirtingus limitus pagal tai.
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
1
Titas66 rašė:

Sveiki, įdomu ar niekas niekada nebandė teisiškai pakariaut su topsport dėl jų limitų laiminciam žmogui?
Mano pliusiniame acc įvykiui duoda 167eur o ant pusbrolio, kur minusas, net 10k.
Juokdariai, negaliu.
Nemanau, kad tai teisiškai yra normalu ir legalu, tam pačiam įvykiui, duoti skirtingus limitus pagal tai.

Aišku tai negarbinga ir idealiam pasaulyje taip neturėtų būti. Tik šiaip jau bet koks privatus verslas (ne valstybinė įstaiga) gali atsisakyti aptarnauti/suteikti paslaugas "neįtikusiems" klientams. Kaip mes negalim nueiti į restoraną ir aiškinti kaip jiem aptarnauti klientus ar ką jiem gaminti taip ir čia negalim jiem aiškinti kaip mums teikti paslaugas. Mes tiesiog galim pasirinkti su jais nebeturėti jokių reikalų ir eiti pas jų konkurentus 😁
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 56 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
2
nistelrooyus rašė:

Aišku tai negarbinga ir idealiam pasaulyje taip neturėtų būti. Tik šiaip jau bet koks privatus verslas (ne valstybinė įstaiga) gali atsisakyti aptarnauti/suteikti paslaugas "neįtikusiems" klientams. Kaip mes negalim nueiti į restoraną ir aiškinti kaip jiem aptarnauti klientus ar ką jiem gaminti taip ir čia negalim jiem aiškinti kaip mums teikti paslaugas. Mes tiesiog galim pasirinkti su jais nebeturėti jokių reikalų ir eiti pas jų konkurentus 😁

Bet įstatymas legaliai riboja ėjimą pas konkurentus užsienyje, visiškai apribodamas galimybes. Aš suprantu kad jie turi moralinę teisę taip elgtis, bet man įdomu ar teisiškai jie tai gali daryti ir pelną darytis iš silpnųjų. Nes yra daxuja žmonių, kuriems net įžengus į bendrovę, per kameras yra gaunami nurodymai, šitam neduoti statyti, nekalbu apie internetą, kur tie patys įvykiai skirtingai limituojami ir pns
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
1
Titas66 rašė:

Sveiki, įdomu ar niekas niekada nebandė teisiškai pakariaut su topsport dėl jų limitų laiminciam žmogui?
Mano pliusiniame acc įvykiui duoda 167eur o ant pusbrolio, kur minusas, net 10k.
Juokdariai, negaliu.
Nemanau, kad tai teisiškai yra normalu ir legalu, tam pačiam įvykiui, duoti skirtingus limitus pagal tai.

Nu idomus limitai tada pas tave, nes siaip jei limituoja topas tai duoda statyt 1e, o siaip leidzia pastatyti max 200e per viena statyma, bet gali tokia suma statyt du tris kartus, del 10k neteko girdet, seniem akauntam duoda 500 statyt per viena statyma.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 597 Padėkų: 166 Tel.: LT
Cituoti
3
palaima rašė:

Nu idomus limitai tada pas tave, nes siaip jei limituoja topas tai duoda statyt 1e, o siaip leidzia pastatyti max 200e per viena statyma, bet gali tokia suma statyt du tris kartus, del 10k neteko girdet, seniem akauntam duoda 500 statyt per viena statyma.

Aš dažniausiai statau per lažybos gyvai tv pregame. Paspaudžiu max ir duoda 167, kai pusbroliui ant to paties įvykio net 10000.
Mano acc sakykim +20k per metus, o jo gal - 15k per metus 😄 nu čia sumas iš galvos parašiau, bet skirtumas didelis.
Registravosi: 2021/02/06 Žinučių: 30
Cituoti
0
Titas66 rašė:

Aš dažniausiai statau per lažybos gyvai tv pregame. Paspaudžiu max ir duoda 167, kai pusbroliui ant to paties įvykio net 10000.
Mano acc sakykim +20k per metus, o jo gal - 15k per metus 😄 nu čia sumas iš galvos parašiau, bet skirtumas didelis.

Tai čia visiems taip yra. Kol pralaimi statyk kiek nori. Kai pradedi laimėt iškart limitai.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 606 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
1