Karlovic - Lu
- Taip: 63.6%
- Ne: 18.2%
- Nežino: 18.2%
- Balsų: 22
Statymas: Karlovic (-2,5) @-114 8/10 -8.00
Iš pirmo žvilgsnio statymas gali atrodyti labai rizikingas, bet paanalizavus aplinkybes atrodo viasi realus. Panašu, kad Karlovic savo karjeroje įgavo antrą kvėpavimą ir rodo labai gerus rezultatus. Net ant grunto sugebėjo laimėt prieš Dimitrovą, Monaco, Vesely, Kamke, Busta. Įdomu tai, kad breikavimas jam nėra problema. Vakar Youzhny nugalėjo sausai ir apsiėjo be tai-breikų.
Lu atrodo kažkoks privėpęs ir ATP turnyruose geriausiu atveju peržengia pirmą etapą arba ne. Vakar 3 tai-breikų loterijoje sugebėjo palaužti 515 raketę Mate Pavic, suteikdamas net 6 šansus jį nubreikuoti iš kurių jaunasis kroatas pasinaudojo 2 kartus. MNanau Ivo šiandien bent vieną kartą irgi pasinaudos šia galimybe, o susidarys ne kartą. Sėkmės.
Tvarkingai Lu pasiėmė be didesnių abejonių
Antras TB jei ten laimi, tai 3 sete tikrai du kart nenubreikuos čiūrkos - PRALAIMĖTA
Awesome, jau tu tik geriau patylėk.. nuleido TB žiūrėk ir mačą nuleis.. medis
Dar tik pirmas setas, ko cia verki 😁
Šikna su šituo statymu nusimato.. 2 breik pointus neišnaudojo