Pasirinkite laiko juostą:
liudnas
Viking - Ekranas
02/15 22:00
Įdėta 2012/02/15 19:54 | 0 padėkų | 1053 peržiūros
- Taip: 88.9%
- Ne: 11.1%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 9
Statymas: Viking (-1.5) @110 10/10 -10.00
Varzybos ispanijoj ir visi zinom ko ekranas vaziuoja i ispanija... pazvelgus i ankstesniu macus ju zaistus ispanijoj tai visados sueina overiai ir handikapai. tad cia bus neisimtis vel drasiai imam stambiai abu ivykius ir laukiam vakaro.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kas gyvai state kai buvo 0-1 tam suejo gerai
Ir -1,5 turbut suejo? 😁
Nu kaip ir reikejo tiketis gale prasileista kai kofai belekokie jau buna
Very huge fail 😄
Bet pizda pavojingos progos
viking 17- ekranas 5 😄
Tikriausiai nesitikejot ekrano ivarcio? 😄D
Jau losia ir Ekranas laimi 0:1 15min.
Yra balticbete statyt ir flascscorei rodo paciam gale kad los
Drasiai jus cia 😁
Neatidetos sios varzybos kartais?